Chcete na okamžik na všechno zapomenout?

Společně se ponoříme do tajemství řemesla, které jinde nezažijete.

Řízená degustace ginu

Najdi všechny chutě v našich Ginech a porovnej je s typickými představiteli druhů ginu jako je London Dry, Navy Strengt, Old tom, Destliled gin a další.

V průběhu řízené degustace v prostředí naší destilérky se seznámíte se všemi kategoriemi ginu a naučíte se je rozpoznávat. Seznámíte se s historíí výroby ginu i toniků a všechny vzorky samozřejmě můžete porovnat s naším Little Urban London Dry Ginem.

Sám Robert, majitel Little Urban Distillery, Vám bude po celou dobu eventu průvodcem. Plánovaná dvouhodinová ochutnávka se často na přání účastníků protáhne. Kondici při chutnání ginů jistě podpoří i podávané občerstvení v průběhu degustace.


Ginové koktejly

Z našeho zážitku si neodnesete certifikát, který vás oprávní pracovat v nejlepších metropolitních barech. Odnesete si ale zážitek ze spolupráce s přáteli, či kolegy při tvorbě nejznámějších míchaných koktejlů postavených na bázi ginu.

Kromě zážitku budete ale odcházet se zkušeností, která vám zajistí obdiv účastníků domácích párty, protože objevíte kouzlo drinků jako Martini, Negroni, Gibson nebo třeba všemožných variant gin toniků.

Během téměř tří hodin zažijete zážitek z koktejlů se samotným Robertem, majitelem Little Urban Distillery.


Vypal si svůj Gin

Staňte se na chvíli pánem palírny a vypalte si svůj vlastní gin. Spustíme společně výrobu dávky ginu. Můžete navážit vybrané byliny, spustit i kontrolovat proces destilace. Stejně tak i naředit výsledný destilát na požadovanou koncentraci.

Vyzkoušíte si celý proces na vlastní ruce nebo klidně jen na vlastní voči. Výsledný destilát můžete naplnit do láhve a označit svojí vlastní etiketou. Naučíte se zavoskovat hrdlo a odnesete si dvě půllitrové láhve ginu, které ponesou váš vlastní otisk. Na přibližně tři hodiny můžete zapomenout na svoji kvalifikaci, hodit starosti za hlavu a užít si pocitu destiléra.

A láhve “svého” ginu vám tento zážitek budou při každém doušku připomínat.