Vychutnejte si každý vzácný okamžik, jako tyhle

Vyrábíme destiláty, které nezevšední. Výrobou, svojí poctivostí ani koulem osobitosti.

London Dry Gin

London dry gin je druh destilovaného ginu vyrobený pouze z lihu zemědělského původu, jehož aroma vzniká výhradně v důsledku průtahové destilace, která se provádí za přítomnosti všech použitých přírodních rostlinných látek v tradičních destilačních přístrojích. 

Destilát je lahvován jako 43% alkohol, který zajistí dostatečnou sílu při zachování jemnosti a podtrhne typicky jalovcovou chuť i aroma.


Lady Gin

Lady Gin je jemný destilovaný London Dry Gin, který po destilaci infúzujeme lesními plody, ibiškem a lipovým čajem. 

Je to první Gin, který nebyl vytvořen dle chuťových preferencí majitele, ale jako hold ženám se záměrem stvořit Gin, který bude příjemný samotný v panáčku pro ostrou holku nebo jemnou dámu v ovocném toniku. Chceme aby upoutal chutí, vůní i vzhledem. Po odeznění prvního ovocného aroma přejde do bylinného závěru, který udělá dobře na patře i chlapům.


Matured Gin

Stařený Little Urban Matured Gin vychází z našeho London Dry Ginu. Ještě před naředěním na požadovanou stupňovitost je destilát uložen do soudků ze srbského jalovce, ve kterých leží po dobu minimálně tří měsíců.

Gin, který je pro stárnutí v sudech vyráběn postupem předepsaným pro London Dry Gin, se vyznačuje tím, že průtahový destilát za použití pouze přírodních látek a do výsledného destilátu nepřijde kromě vody již žádná přísada.


Sloe Gin

Trnka je pro nás symbol přechodu podzimu do zimy a právě tento, pro svoji trpkost nijak oblíbený, plod je základní ingrediencí Sloe Ginu. Sloe gin je vlastně likér postavený na základu Ginu.

V Little Urban London Dry Ginu macerujeme trnky, které sami sbíráme po prvních mrazech. Po více jak třech měsících macerace vylisujeme temně červený nektar plný typické chutě ginu a nezaměnitelné trpkosti. Sloe Gin doporučujeme jako likér nebo i složku do míchaných nápojů.


Winter Gin

Naprostý originál. Little Urban Winter Gin je likér vyrobený z našeho London Dry Ginu, ve kterém jsou macerovány černé jeřabiny neboli aronie. Šťáva z těchto plodů je temně rubínová až černá. Sametová hutná chuť zanechá dlouho stopu na patře a jemné doslazení činí z této speciality výjimečný ginový likér pro zimní období. Podíl alkoholu 33% činí z tohoto likéru výbornou variantu i pro milovníky destilátů.

Charakterističnost chuti, jemné ginové aroma i efektní, naprosto přírodní barva činí z tohoto likéru i výbornou složku různých twistů známých koktejlů.

Odhalte tajemství eventů