Baví vás naše destilérka? Pojďte s námi spolupracovat

Ať už jste bar, distributor nebo třeba firma hledající dárky pro klienty

Chcete mít vlastní láhev destilátu?

V zásadě jsou na stole tři možnosti, které vychází z toho, jaké máte od své láhve požadavky. Jednotlivé varianty se liší jak výsledným produktem, cenou, dodací lhůtou, tak i minimálním odběrem. Razíme ale lidský, prozákaznický přístup – takže se nebojte ozvat, učitě to společně vymyslíme. 

Náš Gin pod Vaším brandem

Vlastní etiketa i láhev dle Vašeho návrhu nesoucí jeden z našich rukodělných Ginů.  A to už klidně v řádu desítek kusů. Ideální jako firemní vánoční dárek pro zaměstnance nebo obchodní partnery.

Náš Gin a Vaše receptura i obal 

Je Vám vlastní obal málo? Můžeme Vám vytvořit i vlastní verzi našeho Londo Dry Ginu. Ať už si namysíte lokální nebo exotické botanicals, rádi Váš vlastní Gin dotáhneme k dokonalosti.

Destilát kompletně podle Vás 

Varianta pro nejnáročnější – destilát vytvoříme plně dle Vašeho zadání. Od dominantní suroviny, přes chuťový profil, vůni, barevný odstín i láhev. Rádi čelíme každé výzvě.

A ještě jednou – toto není dogma. Pokud Vás podobná forma spolupráce láká, tak se ozvěte. Určitě to spolu vymyslíme. 

Umíte si představit naše láhve na svých meníčkách, policích nebo ve svém obchodě?

Tak to se nám určitě ozvěte. Spolupráce nás, obecně vzato, hodně baví. A to jak na společných produktech, tak v obchodních rovinách. Věříme totiž, že právě v sysnergii dřímá síla. Pro obecnou představu můžeme spolupracovat například takto:

Máte gastro podnik s důrazem na kvalitu?

Rádi Vám dodáme každý z našich pěti Ginů. A ještě raději Vám připravíme speciální ceník, guestbartenting nebo třeba exkurzi do destilérky.

Chcete naše láhve do svého (e)shopu?

I takové spolupráce máme rádi. Těší nás, když můžeme naše láhve nabídnout novým zákazníkům, kteří naší práci ocení. Pokud takové máte, bude nám ctí.

Jste distributor či obchodní zástupce?

Tak budeme rádi, když nás kontaktujete. Tedy – za předpokladu, že máte pocit, že jsme hodnotově v souladu. Když to sedne, tak rádi vymyslíme spolupráci.

I tady se jedná o pouhé příklady. Hlavy máme otevřené, tak se nebojte ozvat. 

Co už máme za sebou? Koukněte sami

Malý střípek z toho, jaké privátní destiláty už máme za sebou. 

Borovička Lokál

Pro podniky Lokál destilovaná průtahová borovička z jalovce, který byl ručně sbírán na Moravě na nad Svratkou pod Vírskou přehradou a v Čechách na úbočí Blaníku.

Super Panda Gin

Cílem bylo připravit gin, do nového signature drinku s dvěmi dominantními ingrediencemi – asijská kafírová limeta a vonné dřevo jihoamerických šamanů Palo santo.

Medlov Kontryhel Gin

Vyrobený pro hotel Medlov u Nového Města na Moravě. V privátní receptuře hraje prim heřmánek a kontryhel sklizený na louce pod hotelem za podzimního úplňku.

Chcete s námi zkusit spolupracovat? Pojďme to společně vymyslet

Chcete nám raději zavolat? 

+420 602 593 411